Novinky a články

Ročne sa dejú tisíce dopravných nehôd. Nezabúdajte preto na havarijné poistenie

Za poslednú dekádu sa na Slovensku stane každý rok približne 13 500 dopravných nehôd. Zaujímavosťou je, že v období 1995 – 2005 dosahovala nehodovosť hranicu 60 000 dopravných nehôd ročne. Dobrou správou je, že nehodovosť sa výrazne znížila, a to aj vďaka inteligentnejším automobilom. Napriek tomu sa však tisíce ľudí stanú každý rok účastníkom dopravnej nehody.

Prečítať viac

Prečo mať pri poistení sprostredkovateľa? Ušetrí vám peniaze aj čas

Pri uzatváraní poistných zmlúv treba byť opatrný a poriadne sa zorientovať v poistnom krytí, poplatkoch či skrytých podmienkach. Pre bežného človeka je náročné vyznať sa v spleti informácií a v rámci dôvery podpíše aj nevýhodné zmluvy. Tomu sa dá však zabrániť využitím profesionálneho sprostredkovateľa.

Prečítať viac

Telefóny im berú detstvo. Ako naučiť deti láske k športu?

Zatiaľ čo sú deti zatvorené v izbách s telefónom v ruke, mnohé ihriská zívajú prázdnotou. Podľa štatistík sa až 40 % detí vo veku od 5 do 14 rokov nevenuje žiadnemu športu. Benefitov, ktoré ponúka, je pritom množstvo.

Prečítať viac

Cestovné poistenie - rýchlo a efektívne

Dôvodom, prečo uzavrieť toto poistenie, je najmä úhrada možných liečebných nákladov v prípade náhleho ochorenia alebo úrazu. Ako sa však zorientovať v širokej ponuke cestovných poistení a tráviť čas zmysluplnejšie ako iba porovnávaním tabuliek?

Prečítať viac