Granden

O spoločnosti

Nezávislý sprostredkovateľ poistenia s dlhoročnou tradíciou

Granden

Na finančnom trhu pôsobíme
ako nezávislý sprostredkovateľ
poistenia už od roku 2003.

Naším poslaním je sprostredkovať klientom najvýhodnejšie poistné produkty zodpovedajúce ich potrebám a rizikám.

Všetkým firemným a privátnym klientom poskytujeme v oblasti poistenia komplexný servis. Pomáhame im s auditom existujúcich poistných zmlúv, analýzou rizík, hľadáme pre nich najlepšie dostupné poistné riešenia, poskytujeme im 24 hodinovú asistenciu a preberáme na seba zodpovednosť za likvidáciu poistných udalostí.

Zobraziť vedenie spoločnosti

poistenie

Starostlivosť o vaše
bezpečie je u nás vždy
na prvom mieste

Spolupracujeme s významnými poisťovňami v oblasti neživotného poistenia na Slovensku a v Česku, a bez rozdielu na to, či budete naše služby chcieť využiť ako firma alebo súkromná osoba, získate u nás rovnako kvalitný servis a poistné riešenie.

Prostredníctvom našich zastúpení v Bratislave, Nitre, Trenčíne, Košiciach a v Prahe sa dnes staráme o potreby zákazníkov v celej Slovenskej a Českej republike.

Granden

Naše služby

Naši špecialisti na poistenie sú vám k dispozícii. Zavolajte nám, alebo nám napíšte. Spoločne pre vás nájdeme to najlepšie riešenie.

Naši partneri
  • Audit existujúcich a potenciálnych rizík
  • Revízia existujúcich poistných zmlúv
  • Likvidácia poistných udalostí
  • Monitoring poistného trhu
  • 24 hodinová asistencia osobného makléra
  • Sprostredkovanie poistného riešenia na mieru

Granden

Naši partneri

Spolupracujeme s významnými poisťovňami s medzinárodnou pôsobnosťou a so stabilnou pozíciou na trhu.

Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group Generali Poisťovňa, a. s. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group UNIQA poisťovňa, a.s. ČSOB Poisťovňa, a.s. Agra Poisťovňa - Österreichische Hagelversicherung – Versicherungsverein auf Gegenseitigkeit pobočka poisťovne z iného členského štátu Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros, pobočka poisťovne z iného členského štátu Coface Slovakia Insurance Service s.r.o. Credendo - Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s., pobočka poisťovne z iného  členského štátu Euler Hermes SA, pobočka poisťovne z iného členského štátu Generali Poisťovňa, a. s., odštepný závod Európska cestovná poisťovňa Generali Poisťovňa, a.s., odštepný závod Genertel Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu HDI Versicherung AG pobočka poisťovne z iného členského štátu MetLife Europe Insurance d. a. c., pobočka poisťovne z iného členského štátu MSIG Insurance Europe AG Nationale-Nederlanden PREMIUM Insurance Company Limited, pobočka poisťovne z iného členského štátu Starr Underwriting Agents Limited Slovakia, organizačná zložka Union poisťovňa, a. s. Wüstenrot poisťovňa, a. s.
Zobraziť všetkých partnerov